طراحی لوگو فست فود قطعه ای از بهشت

آنچه را که در طراحی لوگو فست فود قطعه ای از بهشت می بینید، طرحی است با رنگ سفید که با توجه به دکوراسیون و درخواست مشتری صورت گرفته است.

  • رستوران، کافه و فست فود ها از آنجاییکه برای عموم افراد در دسترس است همه می توانند بدون استثناء با توجه به ذائقه و علاقه مراجعه کنند، بهتر است در طراحی لوگوی خود از نمادی برای بیان و اطلاع رسانی ایستگاه غذا یا ایستگاه شکم استفاده کنند تا افراد با دیدن ان متوجه وجود ماهیت وجود فست فود شوند. المان پیتزا در ابتدای نام قطعه ای از بهشت با دو اسلایس جدا شده به نمایش گذاشته ایم تا نه تنها لوگو نشانی از فست فود (پیتزا خوراکی معروف و دوست داشتنی فست فودی ها) داشته باشد، بلکه نمایشی از حرف "ق" را به گونه ای بکر و متفاوت ارائه نماید.
  • وجود کلاه سرآشپز در انتهای لوگوی فست فود قطعه ای از بهشت از آن جهت است که تمامی سفارشات مشتریان این مجموعه در لحظه، با مواد سالم انجام می شود. پخت آنی فست فود و ارائه آن سبب می شود خوراکی داغ مورد نظر خوشمزه، دلچسب و باب میل باشد.
  • استفاده از فونت بولد و فانتزی در طراحی لوگو فست فود قطعه ای از بهشت، اشاره ای به نوع تولیدات و طبخ غذا در فست فودی ها دارد. در تولید کلیه غذاهای فست فود به علت وجود خمیر پیتزا غذاهایی با شکل و شمایل پف دار ارائه می شود که می توان در تمام بخش های قطعه ای از بهشت این طرح را مشاهده کرد.

استفاده از المان ها همواره یکی از مهم ترین بخش های طراحی لوگو است که گاهی می توان با جان بخشی یا الهام از گونه های طبیعی به آن حالت طبیعی و دوست داشتنی تری بخشید که ارتباط قوی تری با مخاطب بگیرد. تیم طراحی لوگو ظریف گرافیک با توجه به تمام ابعاد مختلف کسب و کار با استفاده از طراحی های یونیک و منحصر به فرد بهترین ها را به مخاطبان خود ارائه می دهد که از الگو های تکراری و کپی شده به هیچ وجه استفاده نمی شود. وجود لوگوهای کپی شده این روز ها در کسب و کار های مختلف زیاد به چشم می خورد و علت آن، عدم تمایل صاحبان کسب و کار به هزینه کردن برای طراحی لوگو است. از اینرو از لوگو های آماده، طراحی لوگو آنلاین و نمونه های مشابه استفاده می کنند. برای استفاده از این گونه لوگوها چند مشکل در آینده خواهند داشت:

  1. ممکن است چندین کسب و کار دیگر از همان لوگوی کپی شده برای فعالیت خود استفاده کرده باشند. هر چند کسب و کار شما خروجی های با کیفیتی از محصولات و خدمات به مشتریان ارائه دهد، باز هم نام های مشابه با لوگو های یکسان باعث از دست رفتن یک بازار پر رونق می شود. هر چند تلاش نمایید تا خود را ثابت کنید، ممکن است این مشابهت اتفاقی باعث سلب اعتماد مشتریان و جامعه شود.
  2. در زمان ثبت برند، حتما با مشکلاتی مواجه خواهید شد. ثبت لوگو در صورتی که تکراری و کپی از نمونه هایی باشد که قبلا ثبت شده باشد ممنوع است و نمی توانید از آن برای کسب و کار خود استفاده کنید زیرا هر یک از مشاغل باید آرم و نشان تجاری منحصر به خود را داشته باشند.
  3. لوگو های کپی شده هیچ جذابیت و خلاقیتی در بر ندارند که بتوان با آن ها خدمات و تولیدات را به گونه ای خاص معرفی کرد. جهان امروز حرکتی به سمت نو شدن و ارائه به روز ترین ها است. جوامع به دنبال ایده هایی هستند که آن ها را هیجان زده کند و حرفی برای گفتن داشته باشند. از این رو مدیران رستوران ها و فست فود ها تلاش خود را می کنند تا با طراحی لوگو حرفه ای، خود را از دیگر رقبا متمایز سازند و در این راستا غذاهایی با کیفیت ابزاری شود برای گسترش محبوبیت و شهرت.

آنچه از دنیای طراحی لوگو و تبلیغات را انتظار دارید از ما بخواهید. تیم طراحی لوگو ظریف گرافیک در این زمینه همراه شما است تا خوش بدرخشید و یونیک ظاهر شوید.

طراحی لوگو کافه رستوران ابمیوه سرا

ثبت نظر
CAPTCHA