طراحی لوگو در مشهد؛ حرفه ای و خلاقانه

طراحی لوگو یکی از اصلی ترین ارکان در برندینگ و معرفی کسب و کار می باشد که از قرن 13 میلادی تا امروز شاهد تغییر و تحول زیادی در آن هستیم. مانند هر یک از عناصر تبلیغاتی دیگر، طراحی لوگو حرفه ای دارای ویژگی های خاصی می باشد و بدون شک اولین مهم ترین نکته در آن، خلاقانه بودن طراحی می باشد. در این مطلب قصد داریم چند نکته که تیم ظریف گرافیک برای طراحی لوگو در مشهد به صورت کاملا حرفه ای و خلاقانه رعایت می کند را معرفی کنیم. با ما همراه باشید.

طراحی لوگو ظریف گرافیک

طراحی لوگو خلاقانه با تکنیک طوفان ذهنی

یکی از مهم ترین نکاتی که ما در طراحی لوگو و هر نوع طراحی دیگر مد نظر داریم، کنار هم قرار دادن ایده های نو و رسیدن به خروجی مطلوب و منحصر به فرد می باشد. جلسات فکر و طراحی یکی از مهم ترین و تاثیرگذارترین عامل در تکنیک طوفان ذهنی می باشد. در این جلسات، هر یک از افراد گروه ایده های جدید خود را برای طراحی لوگو ارائه داده و همه به تجزیه و تحلیل طرح پرداخته و در نهایت از هر طرح بخش مهم و ناب را انتخاب و به خروجی مطلوب و ایده آل دست پیدا خواهیم کرد.

طراحی لوگو حرفه ای

طراحی لوگو حرفه ای با تکنیک DOIT

منظور از تکنیک DOIT در طراحی لوگو، انجام دادن نیست، بلکه این حروف مخفف کلمات define، open، identify و transform می باشد. به عبارت دیگر با این چهار حرف اصول مهم در طراحی لوگو را باید تشریح می کند. طبق این اصول ابتدا طرح و هدف را تعریف و سپس ایده های ناب خود را مطرح کنید، در انتها با انتخاب بهترین مورد، آنها را با رسم روی کاغذ و داخل نرم افزارهای طراحی لوگو، به واقعیت تبدیل کنید.

طراحی لوگو در مشهد

طراحی لوگو ایده آل با سوال پرسیدن

ما در تیم ظریف گرافیک برای طراحی لوگو در مشهد یا هر شهر و مکان دیگر، تا رسیدن به بهترین و ایده آل ترین طرح دست از پرسیدن و تغییر در نگاه و طرح های اولیه برنمیداریم. به عبارت دیگر، تکنیک چه میشود اگر؟ را همیشه همراه داریم و به معنای واقعی به این واقعیت پی برده ایم که پرسیدن و یافتن جواب درست می تواند ایده های نو و منحصر به فردی را برای طراحی لوگو  به همراه داشته باشد.

طراحی لوگو

تکنیک خلاقیت سینکتیکس

این روش یکی دیگر از روشهای بسیار کاربردی برای طراحی های تیمی می باشد که خروجی بسیار ایده آلی را می توانید از آن شاهد باشید. در این روش ایده های نو در کنار هم قرار می گیرند و با اندکی تغییر به هم متصل میشوند و در نهایت به بهترین ها دست پیدا خواهید کرد. البته داشتن ایده های نو و طراحی لوگو خلاقانه را هیچ وقت از ویژگی مهم با معنا و مفهوم بودن طرح جدا نکنید. همیشه بخاطر داشته باشید که دلیل موفقیت طراحی لوگو بسیاری از برندهای معروف دنیا، در معنا و مفهوم داشتن آنها می باشد.

طراحی لوگو خلاقانه

استخوان ماهی را فراموش نکنید

تعجب نکنید! در این روش ابتدا مساله ی اصلی را در دایره و به عنوان سر ماهی در نظر بگیرید، سپس خطی از چپ به راست بکشید. تا این مرحله شما فقط سر و ستون فقرات را رسم کرده اید. استخوان های ماهی در این تکنیک همان ایده های هر یک از اعضای گروه می باشد که در نهایت شما به هدفتان نزدیک می کنند.

طراحی لوگو حرفه ای

علاوه بر رعایت تکنیک های طراحی لوگو خلاقانه، یک لوگو باید رنگ، فونت، شکل و سایز مناسبی داشته باشد تا علاوه بر زیبا و مفهومی بودن، قابل استفاده روی سطوح با اندازه های مختلف باشد. پیشنهاد می کنیم برای داشتن بهترین طراحی ها همیشه ببینید و بیاموزید و الهام بگیرید و معنا و مفهوم لوگوهای برتر دنیا را مطالعه کنید تا متوجه شوید که چطور باید معناگرایی را به طرح ببخشید.

طراحی لوگو حرفه ای ظریف گرافیک

طراحی لوگو در مشهد

تیم طراحی لوگو ظریف گرافیک با سال ها تجربه و تخصص کافی در زمینه طراحی لوگو، افتخار این را داشته تا طراحی لوگوی برخی برندهای نام آشنا همچون هتل 5 ستاره گرند حیات مشهد را برعهده بگیرد. تیم حرفه ای ظریف گرافیک رعایت اصول طراحی را اولویت کار خود قرار داده تا بهترین لوگوها را در راستای معرفی برترین ها طراحی کند. پیشنهاد می کنیم نمونه کارهای ما را ببینید و قضاوت کنید. برای ارتباط با تیم طراحی ظریف گرافیک می توانید از راه های ارتباطی در منوی تماس با ما  استفاده کنید.

ثبت نظر
CAPTCHA