طراحی گروه مالی چرتکه

طراحی لوگو ساده و مینیمال همواره طرفداران خود را از دیر باز داشته و هم اکنون نیز بازار استفاده از طراحی های مینیمال داغ داغ است. مزیت استفاده از این نوع لوگو ها، بخاطر سپاری آسان طرح و خاص بودنش است. به راحتی می توان در یک نگاه نام برند را خواند و با سبک طراحی ساده آن ارتباط گرفت. طراحی لوگو گروه مالی چرتکه از جمله نمونه های ساده و بدور از هر نوع پیچیدگی است که ظریف گرافیک به این مجموعه ارائه نموده است. طراحی لوگو گروه مالی چرتکه همرا با نماد، نوشتار و رنگی است که در پشت هر یک فلسفه ای نهفته است که در ادامه به آن خواهیم پرداخت. با ظریف گرافیک همراه باشید.

فونت فانتزی در طراحی لوگو گروه مالی چرتکه

فونت های فانتزی را شاید بیشتر در نمونه لوگوهای کودکانه، معرفی برندهای غیر رسمی و برخی فعالیت ها که ارتباط تنگاتنگی با زندگی و کسب و کارهای مختلف دارند مشاهده کرده باشید. دلیل استفاده از فونت پفکی و فانتزی طراحی شده چرتکه از آن جهت است که امورات مالی حسابداری از جمله فعالیت های دوست داشتنی و لذت بخش این مجموعه است که به مشتریان خود با کییت و دقت تمام ارائه می نمایند. از این رو اوج هیجان و لذت فعالیت این برند را به بهترین شکل میشد با فونت فانتزی و بولد پیش رو نمایش داد. ممکن است با شنیدن نام حسابداری و حسابرسی، تصوری از کلی اعداد و رقم در ذهن پدید آید که حس خوشایندی برای اغلب افراد نیست اما استفاده از فونت فانتری در طراحی لوگو حسابداری، این احساس ناخوشایند را کاهش می دهد و بجای آن دوست داشتنی بودن این فعالیت حسابداری را در ذهن برجسته خواهد کرد.

استفاده از المان در طراحی لوگو گروه مالی چرتکه

المان های مستطیلی شکل در این لوگو رد و خبری از دفتر حسابرسی و چرتکه دارد که بر روی یکدیگر قرار گرفته اند. خطوطی که در طرح مشاهده می کنید به عنوان نماد حسابداری قدیمیان، همان چرتکه و کادر مستطیلی روی ان اشاره ای به دفاتر حسابداری هر سازمان یا کسب و کار می نماید. با قرار گرفتن ضربدری این دو المان روی یکدیگر چهره زیبایی به کل طرح بخشیده ایم که بتوان همراهی مناسبی با فونت ایجاد نمود. همچنین خطی که در انتهای لوگو قرار گرفته است همچون نشان والسلام و یا حسن ختامی است که گروه مالی چرتکه بر روی هر یک از پروژه های موفق خود میزند. با این خط می توان گفت گروه مالی چرتکه صفر (از بررسی دفاتر و اسناد مالی گرفته) تا صد (تا پایان تمام حسابرسی ها را) حسابداری هر مجموعه را به درستی انجام می دهد.

استفاده از رنگ سبز در طراحی لوگو گروه مالی چرتکه

رنگی که در این لوگو استفاده شده سبز پرطاووسی و یا به بیانی دیگر سبز اشرافی است که به ارتقای کسب و کارها اشاره دارد. گروه مالی پرتکه با انجام امورات حسابداری هر شرکت به آن کها کمک می کند تا نتایج دقیق و صحیح را به دست آورند که با این روند گزارش سود و زیان حسابداری ارائه می شود. از آنجائیکه می توان با گزارش های مالی دقیق در پی بهبود وضعیت مالی برآمد و اوضاع را بیش از پیش ارتقاء بخشید، سبز اشرافی نشانه ای از ثروت خواهد بود که در پی فعالیت های گروه مالی چرتکه برای مشتریان به ارمغان خواهد آورد.

در طراحی لوگو ظریف گرافیک به تمامی مفاهیم پنهان و آشکار هر فعالیت به خوبی اشاره می شود. المان و فونتها ابزار قدرتمندی هستند که می توان با استفاده درست و بجا از آن ها بهترین پیام ها را به مخاطب ارائه نمود از این رو بر آنیم تا با توجه به شناخت برند، نوع فعالیت، حوزه فعالیت و غیره بهترین الگوهای طراحی لوگو ظریف گرافیک را ارائه نماییم.

طراحی لوگو گروه مالی چرتکه

ثبت نظر
CAPTCHA