طراحی لوگو کارخانه چسب لیمپت

طراحی لوگو کارخانه چسب لیمپت در ظریف گرافیک

 طراحی لوگو شاید یکی از دشوار ترین نوع طراحی در امور گرافیکی باشد، زیرا باید تمام نیازهای یک برند در بازار هدف و آینده کاری تحلیل شود، آنالیز لوگو با توجه به طراحی های روز دنیا و هماهنگی با خواسته و سلیقه مشتری صورت گیرد. در طراحی لوگو کارخانه چسب لیمپت سعی بر آن داشتیم تا علاوه بر خواسته مشتری مفاهیم بنیادین کاربرد یک چسب خوب را به مخاطب القاء کنیم.

مفاهیم نهفته در طراحی لوگو کارخانه چسب لیمپت

  • شیار های طراحی شده بر روی لوگو نمادی از اثر براشینگ چسب بر  روی سطوح است. هنگامی که چسب لیمپت بر روی سطح مورد نظر پخش می شود این چنین ردی از خود به جای می گذارد.
  • مثلت متقار همراه با خطوط قطور و دارای تقارن نماد قدرت و استقامت است و نمایش دهنده تعالی و حرکت رو به بالا می باشد
  • کارخانه چسب لیمپت توسط سه شریک که به عنوان دوست و همکار در کنار یکدیگر مشغول به فعالیت هستند اداره می شود. مشارکت سه شخص در پیشبرد اهداف چسب لیمپت باعث شد تا این اتحاد و برادری را در طراحی لوگو کارخانه چسب لیمپت بگنجانیم و نمادی از سه دست که در یکدیگر قرار گرفته اند و با اقتدار در هم فشرده شده اند و سیستم و مجموعه ای غیر  قابل از هم گسیختن را شکل داده اند نمایش دهیم. همانگونه که در بالا به ان اشاره کردیم مثلت نشان استحکام و قدرت است که می تواند دو مفهوم داشته باشد:
  1. مقاومت و استحکامی که چسب لیمپت در سازه ها، صنعت ساخت و ساز و سایر موارد دارد.
  2. مشارکت و همکاری سه فرد که باعث استحکام و پایداری مدیریت کارخانه چسب لیمپت است که در پیشبرد اهداف و استراتژی های این چسب دست در دست یکدیگر گذاشته اند.

اهمیت نوع فونت در طراحی لوگو لیمپت

حتما در یک نگاه متوجه هماهنگی فونت و طراحی لوگو چسب لیمپت شده اید. انتخاب این فونت از ان جهت بود که شیارهای چسب در فونت نیز به چشم میخورد و این هم خوانی و سازگاری را در کنار یکدیگر به زیبا ترین شکل ایجاد می کند. بولد بودن فونت مفهومی از مقاومت و قدرت را ارائه می دهد در عین حال ضخامت نوع فونت باید با طرح کلی لوگو یکسان باشد.

انتخاب رنگ در طراحی لوگو کارخانه چسب لیمپت

رنگ پیشنهادی در طراحی لوگو صنعتی لیمپت بصورت پیشنهادی و جهت زیبایی طراحی انجام شد که مورد استقبال مشتری واقع گردید. هرچند می توان رنگ لوگو را با توجه به کاربردی که در زمینه های مختلف دارد تغییر داد تا در زمینه محو شدگی یا مات شدن نداشته باشد.

چگونه می توان بهترین طراحی لوگو را داشته باشیم؟

همانطور که در بالا گفته شد، طراحی لوگو باید با مهارت و دانش انجام شود و در طراحی آن همه جنبه های زیبایی، نمادین و نیازهای جهانی در نظر گرفته شود. چسب لیمپت محصولی از کارخانه لیمپت است که ممکن است در آینده ای نه چندان دور به صورت بین المللی به فروش برسد، از این جهت بر آن بودیم تا مفاهیم گویا باشند تا با هر زبان و درکی به راحتی ارتباط برقرار کند و رسالت چسب لیمپت را به خوبی ارائه نماید.

طراحی لوگو کارخانجات و صنایع در مشهدطراحی لوگو خلاقانه صنعتی در مشهدطراحی لوگو صنعتی در مشهدطراحی لوگو حرفه ای کارخانجات صنعتی

ثبت نظر
CAPTCHA