طراحی لوگو آرایشگاه تخصصی کودک شازده کوچولو

همه ما تا امروز داستان شازده کوچولو را با همراهی دوست دانایش روباه شنیده ایم. از این رو در طراحی لوگو  آرایشگاه تخصصی کودک شازده کوچولو بر ان شدیم تا طراحی به گونه ای باشد که شخصیت های اصلی داستان در آن وجود داشته باشند تا نام و نشان شازده کوچولو بهتر در دل ها زنده شود. ظریف گرافیک طراحی لوگو آرایشگاه تخصصی کودک شازده کوچولو را با طراحی خاص و منحصر به فرد انجام داده است که نمونه ان بدون کپی برداری بوده و الگو های تکراری در ان استفاده نشده است. با ظریف گرافیک همراه باشید تا  هر انچه در باره طراحی لوگو آرایشگاه تخصصی کودک می خواهید، بدانید.

به کار گیری رنگ و المان در طراحی لوگو آرایشگاه تخصصی کودک شازده کوچولو

برای شروع به طراحی لوگو هر نام تجاری باید در پی تاریخچه، نوع فعالیت، اهداف طراحی لوگو و رنگ های مطرح در آن بود. از این رو المان های مهم در طراحی لوگو آرایشگاه تخصصی کودک شازده کوچولو شخصیت شازده کوچولو و روباه بود که همواره زیباترین تصاویر این دو در کنار یکدیگر زمان اندرزهای روباه خلق می شد. از این رو دوست داشتنی ترین تصویری که از این داستان به یاد داریم همین قالب و استایل است. برای جلوگیری از ایجاد پیچیدگی در طرح در بهترین حالت نمایش دم روباه بود تا ماهیت اصلی حضورش را در یک نگاه تداعی کند. طراحی مینیمال دم روباه به گونه ای است که وجود ان در پایین طرح بی معنا و مفهوم نیست.

کاربرد رنگ ها در این لوگو با توجه به رنگ اصلی صورت گرفته است و هیچگونه تغییر شخصی اعمال ننموده اید. ستاره هایی که در اطراف شازده کوچولو وجود دارند اشاره به کیفیت خدمات آرایشگاه تخصصی کودک دارد که به گونه ای درخشان و نورانی جلوه گیری می کنند. قالب دایره ای شکل در لوگو آرایشگاه تخصصی کودک برای نمایش آسمان شب و کره زمین است که همواره شازده کوچولو و روباه سوال ها و جواب های بسیار با هم برای گفتن در آن زمان داشتند.

تا این قیمت تنها به نام شازده کوچولو و ماهیت اصلی او در داستان اشاره شد و اینک المانی دیگر که نشان دهنده نوع خدمات باشد، قیچی است که در قسمتی از موهای شازده کوچولو در حال کوتاهی مو است، در حالی که شازده کوچولو غرق در کاوش اسرار درون و دنیای بیرون است. با این لوگو آرایشگاه تخصصی کودک به شما اطمینان خواهد داد، کودک دلبندتان هرگز در زمان اصلاح احساسات منفی و ترس به سراغش نخواهد امد و بلکه آرام در انتظار پایان اصلاح موهایش خواهد ماند.

ایجاد زیبایی های بصری در طراحی لوگو آرایشگاه تخصصی کودک شازده کوچولو

ما در تیم طراحی لوگو ظریف گرافیک کاراکتر ها را به گونه ای در کنار یک دیگر چیده ایم که وجود لوگو در هر کجا سبب جلب توجه کودک شود و دنبال کردن ان، برایش هیجان داشته باشد. از این رو با مشاهده لوگو در هر بخش آرایشگاه، برای کودک دیدنی و دوست د اشتنی خواهد بود. کودکان ارتباط قدرتمندی با شخصیت های کارتونی و تصاویر مورد علاقه خود می گیرند و در برخی موارد با شخصیت های کارتنی انس و صمیمیت خاصی دارند. از این رو با نمایش لوگو آرایشگاه تخصصی در پیش روی کودک می توان به راحتی حواسش را از قیچی پرت کرد و حتی بخشی از داستان شازده کوچولو را برایشتعریف نمود تا جو برای کودک، دلچسب و صمیمی تر شود.

ظریف گرافیک قبل از شروع به طراحی هر نوع لوگویی ابتدا، هدف و نتیجه کار را پیش بینی می کند تا بهتر بتواند با توجه به نیاز مخاطب و نوع خدمات بهترین الگو هارا ارائه نماید.

طراحی  لوگو  تخصصی  آرایشگاه کودک  شازده کوچولوطرح  لوگو  آرایشگاه  کودک  شازده کوچولو در مشهدطراحی لوگو زیبا و جذاب آرایشگاه کودک در ظریف گرافیک

ثبت نظر
CAPTCHA