طراحی لوگو آکادمی درویش-سومالی

طراحی لوگو آکادمی درویش_سومالی برای مجموعه ای انجام شده است که آموزش بازار بورس را در تعالیم آکادمی دارند. به بهترین حالت ممکن باید طراحی لوگو صورت می گرفت که در یک نگاه مفهوم آموزشی بودن فعالیت های برند در پسِ لوگو را به مخاطب نشان دهد. تیم طراحی لوگو ظریف گرافیک با استفاده از المان های مناسب و کاربرد هوشمندانه ان ها در کنار یکدیگر به طرحی که می بینید رسیده است که خوانایی  بالایی هم در نگاه دارد.

توجه شما را به نماد هایی همچون کلاه فارغ التصیلی، نمودار صعودی، حرف D و کتاب موجود در لوگو جلب می نماییم. در ظاهر کلی این لوگو دانش آموخته ای را می بینید که دو دست رو به بالا دارد. نمودار که در فعالیت های بورس حرف اول را میزند و فراز و نشیب بازار ارز را نشان می دهد، در دل لوگو گنجانده ایم و با حرکت نزولی و صعودی اشاره ای به بازار بورس تلاطم های دائمی آن کرده ایم. کتابی که بخش پایین لوگو مشاهده می کنید بیانگر آموزشی بودن فعالیت برند است که گویای ان است که تعلیم دانش در این مجموعه صورت می گیرد. حرف D با توجه به نام برند Darwish در نظر گرفته شده است که بهترین موقعیت را به آن اختصاص داده ایم. با جایگاه D وجهه ی فعالیت هر دانش آموخته به سبک اکادمی درویش در بورس خواهد بود. می توان گفتی فعالیتی به رنگ درویش یا عملکردی به سبک درویش از آن استنباط خواهد شد. 

جایگذاری حروف و علائم در طراحی لوگو های آموزشی همواره اهمیت بالایی دارد. افرادی که با لوگوی آکادمی درویش_سومالی روبرو هستند اساتید حرفه ای بورس، دانش آموختگان و حتی فعالان حوزه بورس هستند. ظریف گرافیک در هر کسب و کار، لوگوی تخصصی را ارائه می نماید که در عین حال به راحتی با مخاطبالن خود ارتباط لازم را بگیرد و انتقال دهنده پیام و رسالت برند باشد. دستان دانش آموخته که رو به بالا است، نمادی از موفقیت و پیروزی است که همه انسان پس از رسیدن به مراتب بالا و یا دست یافتن به موفقیت های بزرگ به نشانه هیجان دستها را بال گرفته تا پیروزی خود را اعلام نمایند.

استفاده از رنگ در طراحی لوگو آکادمی درویش _ سومالی

رنگ آبی تیره کلاسیک و رنگ طلایی دو رنگ فاخر و اشرافی است که در طراحی لوگو آکادمی درویش_سومالی بکار برده ایم. رنگ ها حس خوشایند ثروت و قدرت ر ا به مخاطبان خود القا می کنند که با اقتدار و توانمندی بیشتر در این حیطه مشغول به آموزش یا فعالیت شوند. از این رو به جرات می توان گفت تمام بخش های طراحی لوگو آکادمی درویش_سومالی با تخصص و تجربه کارشناسان طراحی لوگو ظریف گرافیک صورت گرفته است که در هر بخش آن نکات ظریف و قابل تاملی نهفته است. در صورت نیاز به طراحی لوگو تخصصی و حرفه ای می توانید با شماره تماس موجود در سایت تماس بگیرید و هدف خود از سفارش طراحی لوگو را ارائه نمایید تا بهترین ها در مناسب ترین زمان به شما همر اه گرامی عرضه شود.

طراحی لوگو آکادمی درویش_سومالی

Design of the Darwish_Somali Academy Logo

Naqshadeynta astaanta Akadeemiyada Darwish_Somali

تصمیم شعار أکادیمیة درویش الصومالی

 

مفهوم طراحی لوگو آکادمی درویش

 

Logo design of Academy

Design of the Darwish Academy Logo

Logo design of the Somali Darwish Academy

طراحی لوگو آکادمی آموزشی

طراحی لوگو آکادمی درویش سومالی

طراحی لوگو سومالی

 

ثبت نظر
CAPTCHA