طراحی لوگو تایپ استودیو عسل حلمی

طراحی لوگو تایپ استودیو عسل حلمی در تیم ظریف گرافیک با استفاده از فونت نستعلیق انجام شده است که زیبایی لوگو تایپ را بیش از پیش کرده است. شکستگی خطوط و کشیدگی حروف در کنار یکدیگر به گونه ای انجام شده است تا چهارچوب و قالب لوگو به شکل منسجم تری به نمایش گذاشته شود. دایره ای که در نگاه کلی لوگو تایپ استودیو عسل حلمی مشاهده می کنید، شمایی از لنز دوربین عکاسی است که در آن نام استودیو را قرار داده ایم.

المان زنبور در طراحی لوگو با توجه به درخواست مشتری جایگذاری شده است. از آنجاییکه این المان ، سال ها است بعنوان برند این مجموعه مورد استفاده قرار میگرفته، تیم طراحی لوگو ظریف گرافیک نیز با استناد به این موضوع، آن را در بخشی از طراحی خلاقانه لوگو تایپ استودیو عسل حلمی ارائه نموده است تا نشانی از ماهیت گذشته خود را به همراه داشته باشد.

رنگی که برای لوگوتایپ استودیو عسل حلمی در نظر گرفته شده رنگ طلایی است، تا لوکس و فاخر بودن نوع فعالیت را به وضوح به نمایش بگذارد. همچنین ارتباط نزدیک و مشابهی میان رنگ عسل، زنبور با طلایی است که شایستگی انتخاب رنگ را بهتر تایید می کند.

طراحی خلاقانه لوگو تایپ عسل حلمی در ظریف گرافیکطراحی حرفه ای لوگوتایپ استودیو عکاسی عسل حلمی در ظریف گرافیکطراحی حرفه ای لوگو تایپ استودیو عکاسی عسل حلمی در مشهد با ظریف گرافیکطراحی حرفه ای لوگو تایپ فارسی در ظریف گرافیکطراحی حرفه ای لوگو تایپ استودیو عسل حلمی در ظریف گرافیکطراحی تخصصی لوگو تایپ شکسته نستعلیق در ظریف گرافیکطراحی تخصصی لوگو تایپ تسعلیق در ظریف گرافیک

نظرات
سحر ( چهارشنبه 18 تیر )
سلام من باید یک لوگوطراحی کنم برای انجمن هم خوان ولی نمی‌دونم باچه خط وطرحی انجمن همخوان روطراحی کنم لطفاراهنماییم کنید
ثبت نظر
CAPTCHA